ריקוד בתלבושת לוהטת ומפתה עשוי להיראות כאילו זה יכול לקרות רק בחלומות של אנשים מסוימים. עם זאת, אין מה להתבייש כי ריקוד חשפנות הוא צורת אמנות שהיתה נהוגה לפני מאות שנים. ניתן לתרגל את זה על ידי שני המינים והן

מיטב “רקדני האדון” היו בוגרים מבית ספר לאמנות להתכתבות. הם טיפחו במיוחד נשים כדי להתפשט בפומבי, לעתים קרובות במסווה של תערוכת אמנות או מיצג בורלסק.

אנשים מתחילים לדבר על חשפנות כאשר הביטחון הכלכלי יורד ופקידים חד פעמיים נוטים להפוך לרקדנים במשרה מלאה כאשר יש מעט מאוד תפקידים שהם יכולים לקבל בעבודתם.

באמצעות הרפורמה של סין ופתיחת הדחף, מכשולים ייעודיים רבים נשברו וקל יותר ל”אולמות לריקוד בנות” קלאסיים יותר כמו זנביה (זנביה ידועה גם בתור הילדה היוקרתית של סין), שלעתים קרובות מקושרים עם ידידותיות משפחתית לספק לקוחות עם ממשק עדין.

לחלק מהאנשים יש את היכולת המולדת להתפשט מול אחרים. הם בטוחים ולא מתנצלים לגבי האטרקטיביות והמיניות האישית שלהם. העיקול, הישבן, הקפיצה של השדיים או קו הירך. חושפים בתעוזה ובצייתנות חלק מהאנטומיה שלך לכמה שניות קצרות. אתה יכול לרחם על הצופים על ידי חציית קרסול פרובוקטיבית על הברך שלהם או התנגשות נוקבת בהם, תוך שחזור של איזו אירוטיקה מושתקת מהחברה המודרנית אך נמצאת בכל יצירות המופת. עיניים המתבוננות בעקומות האלה נשרפות לפני שהן חוזרות להחיות את עצמן פעם נוספת ומספקות לך מאות (אלפי) דולרים בתגמול.

ריקוד סטריפ תלוי מאוד במצוינות הדמיון או כושר ההמצאה.

כל רקדן גדול צריך להיות בעל דמיון פנטסטי ואפקטיבי, שיכול לגרום לו להפוך את הקלאסיקות העתיקות ביותר לתמונות חדשות באופן משכנע.

מוצג ב-

כל ערב הפול בר מלא בנשים וגברים, כולם מוכנים לקבל את התחתונים או הזין שלהם 104. לכל אחד כאן יש כוח לכל זה ובכל זאת זה, למעשה, בחלל אינטימי. לא תמיד מדובר בניצחון כדי להעצים את המשחק כי בשלב מסוים אתה צריך להפסיק. ריקוד סטריפ מתקשר לכבוד; זה מכבד את עצמו ואת האנשים שחווים את זה.

השבוע אהיה בשיעור ריקוד חשפנות כדי ללמוד עוד על פולדנס ועל מה שמורי החשפנות מכנים “אמנות הפלירטוט”.